A101 Split Klima Kampanyası

A101 yazın sıcak günlerini rahatça geçirebilmeniz için 12.000 BTU Nexon Split Klima Kampanyası düzenliyor. Vestel kalite ve garantisiyle üretilen Nexon Split Klimalar 799 TL fiyatla satılıyor ve montaj ücreti fiyata dahil olup ayrıca ücret ödenmesi gerekmiyor.

Ürünün Bu klimanın 12.000 lık BTU değerinin ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını değerlendiriken kullanım alanını ve yaşadığınız bölgenin iklim özelliklerini iyi değerlendirmeniz gerekmektedir.

A-101 Klima Kampanyası

BTU, İngilizce British Thermal Unit sözcüklerinin kısaltılmasıdır ve Türkçe bir litre suyun sıcaklığını bir fahrenhayt değiştirmek için gereken ısı miktarını gösterir. Klimalarda BTU/H değeri klimanın bir saatte ortamdan taşıdığı ısı miktarını belirtmek için kullanılır. BTU değeri arttıkça klimanın soğutma kapasitesi artmakta ancak klima maliyeti ve elektrik tüketimi de yükselmektedir. Bu nedenle klima alırken ihtiyaçların doğru değerlendirilmesi yerinde olacaktır.

A101 Split Klima Kampanyası

A-101 Nexon Split Klima Özellikleri

 • A sınıfı enerji tüketimi
 • Otomatik 4 kademeli hava salınımı
 • Hata teşhis ve otomatik koruma fonksiyonu
 • 12.000 BTU
 • Turbo modda çalışma
 • LCD uzaktan kumanda
 • 2 yıl Vestel Servis Garantisi

Bir önceki yazımız olan A101 Sinbo Mutfak Terazisi İndirim Kampanyası başlıklı makalemizde A101 kampanyaları, mutfak terazisi ve sıcak fırsat haberleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Arananlar

 • a101 klima kampanyası
 • a101 klima

Kontrol Ediliyor

A101 Sinbo Mutfak Terazisi İndirim Kampanyası

Mutfak terazisi, hassas ve küsüratlı ölçümler yapmak için mutfakların vazgeçilmez aletlerden biridir. A101 yemekleri ölçülere …

3 yorumlar

 1. Ankara ve İstanbul gibi büyük kentlere yakın olan, her geçen yıl gelişen ve büyüyen Kartepe Kayak Merkezi’nde hem kayak yapacak hem yüzecek hem aktivitelere katılacak hem de tarihi yerleri göreceksiniz.
  Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen İnternet Sitemizi Ziyaret Ediniz.

 2. oğuzhan kılıç

  Doğal minerallerden oluşan, masif, gözeneksiz ve homojen bir rahatlık Corian ile evlerinizde… Geniş kullanım alanı ve dayanıklı yapısıyla uzun ömürlü ve şık mutfak tezgahlarınız, deneyimli tasarım ekibimizin ellerinden çıkarak istediğiniz yere uygulanıyor, konforunuz sağlanıyor.

 3. oğuzhan kılıç

  Fotoğrafçılık kursu seçmek sanıldığı kadar kolay değildir.Fotoğrafçılık kursu seçerken nelere dikkat etmek gerekiyor ve fotoğrafçılık kursu seçimi nasıl yapılmalı? Aradığınız soruların cevabı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir