ABBYY FineReader Pro for Mac Özellikleri

ABBYY FineReader Pro for Mac 12 Program Tanıtımı amacıyla size bu programın temel özelliklerini aktaracağız. İnternet ortamında gördüğümüz bir yazıyı düzenlemek her zaman mümkün olmayabilir. Yazı fotoğraf şeklinde olabilir ya da pdf şeklinde olabilir. Bu dosyaların içine girerek düzenleme yapmak bazı durumlarda olanaksızdır. İşte bunun gibi durumlarda ABBYY FineReader Pro for Mac 12 devreye girmektedir. Programın bu versiyonu Mac için özelleştirilmiştir. ABBYY Fine Reader programı pdf formatı, JPEG formatı, png formatı gibi görseller, bunun yanında taramam belgelerindeki yazıları eş zamanlı olarak tanıyarak Word formatında bizlere sunmaktadır. Yani düzenlenebilir metinler haline getirmektedir. Böylece metinler üzerinde istediğimiz değişiklikleri yapabilir hale geliyoruz.

ABBYY FineReader Pro for Mac Özellikleri
ABBYY FineReader Pro for Mac Özellikleri

Bu program bir çok dili desteklemektedir. Desteklediği diller arasında Türkçe de mevcuttur. Böylece Türkçe metinleri harf veya kelime kaybı olmadan Word formatına çevirmek mümkündür. ABBYY FineReader Pro for Mac 12.1.2 ücretli bir programdır. Güncel ücretlerini ABBYY resmi internet sayfasından öğrenebilirsiniz.

Bu program ile okuduğunuz herhangi bir kitabı pdf veya Word formatına aktarabilirsiniz. Bunun için kitabı taratmanız ve bu program aracılığıyla işlemden geçirmeniz yeterli olacaktır. Böylece elinizde düzenlenebilir bir metin formatı bulunacaktır. ABBYY FineReader Pro for Mac 12.1.2 programı herhangi bir yerde gördüğünüz yazıyı elle yazmak yerine hızlı bir şekilde Word formatına aktarmak isteyenlerin sıkça tercih ettiği programlardan biridir.

ABBYY FineReader Pro for Mac Özellikleri
ABBYY FineReader Pro for Mac Özellikleri

Eğer programın tanımlayamadığı bir yazı veya metin olursa size kırmızı çizgi ile uyarı vermektedir . Böylece siz de bu kısımları elle düzeltme imkanına sahip oluyorsunuz. Böylece bir hata olsa bile bunu önceden öngörebilir oluyorsunuz. ABBYY FineReader Pro for Mac 12.1.2 Programı iş dünyasında oldukça tercih edilen bir programdır. Bu program ile deneyerek pratik kazanabilir, işlemlerinize hız kazandırabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir