Acronis True Image for Mac Özellikleri

Çoklu platform olarak piyasaya sürülen, Acronis True Image for Mac Programı kullanıcıları için güvenli bir yedekleme aracıdır. Önce programı detaylı olarak inceleyelim. Acronis True Image for Mac Programı hem yerel, hem de bulut depolama sistemindeki veriler ile çalışabilir. Hızlı disk görüntüleme özelliği ile kullanıcılar arasında tercih sebebi olan Acronis True Image for Mac 2.0.5619 Programı ücretsiz sürümü ile internet sitelerinde yerini almaktadır.

Acronis True Image for Mac Özellikleri
Acronis True Image for Mac Özellikleri

Acronis True Image for Mac 2.0.5619 Programı kolay ve hızlı işletimi ile bulut depolama sisteminde güvenle işlemlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacaktır. Yedeklediğiniz dosyalara şifreleme özelliği ekleyerek tercih sebebi olacak bir program haline gelmektedir. Program sayesinde bilgisayarlararası veri taşıma işlemi de gerçekleştirmektedir. Bulut depolama işlemi yaptığınızda bile sisteminize geri yükleme özelliği ile sistem geri getirebilmektedir.

Acronis True Image for Mac Programı oldukça kolay ara yüzü ile kullanıcılarının zorlanmadan işlemlerini gerçekleştirmelerini sağlayacaktır. Program 10 yıl gibi uzun bir süre yedekleme işlemi yapacağı hakkında bilgiler yer almaktadır. Bilgisayarınızın çalınması durumda önemli olan bilgileri Acronis True Image for Mac 2.0 Programı sayesinde kayıt altına aldıysanız, başka bir bilgisayardan bu verileri kolaylıkla indirerek, kayıp ettiğiniz dosyalara ulaşabileceksiniz.

İster bilgisayarınıza, isterseniz bulut yedekleme özelliğine verilerinizi kayıt edebilirsiniz. Bulut sistemine yedekleme yapmanız olası kazalarda, çok kısa bir süre de önemli belgelerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Acronis True Image for Mac 2.0 Programı Mac işletim sistemli bilgisayarlar için yazılmış bir programdır. 95.88 mb’lık dosya boyutu ile fazla yer kaplamayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir