BİM Playstation 4 Kampanyası

Bilindiği gibi playstation 4 satış rakamları konusunda birçok rekoru altüst etmiş durumda. Teknosa, MediaMarkt gibi teknoloji mağazalarından sonra BİM mağazaları playstation 4 kampanyası düzenledi.

Ps4 hakkında merak edilen konuları Sony açıklığa kavuşturdu. PS4 ile oyun oynamak için çevrim içi olmak gerekmeyecek ve daha önceki PlayStation oyunlarıyla uyumlu üretildi. Xbox One eski oyunları desteklemediği gibi kullanıcıların oyuncuların 24 saatlik zaman dilimi içinde en az bir kez çevrim içi olmalarını gerektiriyordu. Sony’nin bu konuda tüketici görüşlerini dikkate alarak farklı bir uygulamaya gitti. ayrıca Gaikai destekli bulut oyun servisi 2014 yılı içinde kullanıma açılacak. Bu servis ile PS4 ve Vita’nıza özel oyunları PS4′te çevrim içi bir şekilde, bulut üzerinden oynama imkanı olacak.

PS4′ e özel oyunlar

Sony, halihazırda PS4′e özel 30′dan fazla oyun geliştiriyor. Bu oyunlardan 20′sinin PS4′ün piyasaya çıkışından sonraki yıl içinde yayınlanması planlanıyor. PS4′e özel oyunlardan #DRIVECLUB, Killzone Shadow Fall ve KNACK’in konsolun lansmanıyla birlikte oyunseverlerle buluşacağı, inFAMOUS Second Son’ın ise 2014′ün ilk çeyreğinde yayınlanacağı belirtiliyor. Merakla beklenen diğer oyunlar arasında ise Destiny, Final Fantasy XV, Kingdom Hearts III, The Dark Sorcerer ve The Order 1866 yer alıyor.

BİM Playstation 4 Kampanyası
BİM Playstation 4 Kampanyası

PS PLUS
Sony, PS4′le birlikte yeni çevrim içi oyun ağı PS Plus’ın da duyurusunu yaptı. Tek bir üyelikle kullanabileceğiniz bu ağ, özel oyun indirimleri, farklı PlayStation platformları üzerinde avantajlar, bulut oyun save’leri, beta oyun ve içeriklere erişim ile Instant Game Collection adı verilen çevrim içi oyun ağına erişim gibi artılara sahip. Yıllık üyeliği 49,99 dolar olan ağa üç ay için 17,99 dolar, 1 ay içinse 9,99 dolar ödeyerek kayıt olabiliyorsunuz.

Playstation 4 TEKNİK ÖZELLİKLERİ

işlemci
8 çekirdekli x86-64 AMD Jaguar CPU
Radeon tabanlı 1.84 TFLOPS AMD GPU

Hafıza
8 GB GDDR5
Depolama
500 GB HDD

Optik Okuyucu
6x BD
8x DVD

Bağlantılar
USB 3.0 (2 adet), AUX, Wi-Fi 802.11 b/g/n, Ethernet, Bluetooth, HDMI, optik ses

Boyutlar

275 x 53 x 305 mm

Ağırlık
2,8 kilogram

One thought on “BİM Playstation 4 Kampanyası

  • 23 Mayıs 2016 tarihinde, saat 15:02
    Permalink

    uygun fiyatlı playstation arıyorum arkadaşlar.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir