Citroen 6000 TL İndirim Kampanyası

Citroen kampanyaları devam ediyor. Citroen bayilerinde 2013 Kasım ayına özel kampanya ve indirim fırsatları başladı. Citroen 2013 Kasım kampanyasında binek modellerde 6.000 TL’ye varan takas indirimi sizleri bekliyor.

Düzenlediği kampanyalarla müşteri memnuniyetini ön planda tutan Citroen sizlere yeni yıla yeni bir otomobille girme imkanı sunuyor.

Citroen indirim kampanyası

Kampanya kapsamında otomobillerde 6.000 TL’na varan takas avantajı sunulmuş.

Kendi segmentinde en beğenilen otomobillerden olan C5; 1.6 güçlü dizel motorunun yanı sıra e-HDi teknolojisi ile rakiplerine göre daha düşük yakıt tüketim oranlarına sahiptir. Citroen C5, yeni yıla 6.000 TL’lik bir takas avantajı ile hazırlanıyor.

Kampanya dahilinde yılsonu takas fırsatı yeni Citroën binek modellerinden C- Elysée için de kapsam dahilinde. Citroën C- Elysée modeli 33.500 TL’lik kampanyalı başlangıç fiyatı ile otomobilsevenlere sunuluyor.

Citroen 6000 TL İndirim Kampanyası
Citroen 6000 TL İndirim Kampanyası

Citroen ticari araçlarıyla da yoğun ilgi görüyor. Ticari araç pazarının önemli modellerinden, yakıt tasarrufu ve pratiklik kullanımı ile ün yapan Berlingo modelinde takas fırsatları sunuluyor. 75 HP, 90 HP’lik ve 115 HP’lik Berlingo versiyonlarında 5.000 TL takas avantajından faydalanmak mümkün.

Citroen Finans Sistemi ile aracınızı finanse etmek çok kolay.

Eşit ödemeli bir kredi türü olan standar kredi ile belirlediğiniz vadede eşit taksitlerle ödeme imkanına sahipsiniz.

Bu sistemde kredilerinizi 60 aya varan vadelerle taksitlendirme imkanı var. Ayrıca 0 km araç alımlarında otomobil bedelinin % 90’ına kadar kredi kullanabilirsiniz. 2. el araç alımlarında ise % 80 oranında kredi imkanı mevcut.

Citroen Finans sisteminde hızlı onay süreci ve kredi tarihi seçebilme sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir