Cruise Turları – Gemi Turları

Eğer İstanbul’da yaşıyorsanız Eminönü’ne her geçişinizde o devasa gemileri görüp en az bir defa “Ah o gemide ben de olsaydım” demişliğiniz mutlaka vardır. Bu devasa gemiler artık kimileri için lüks olmaktan çıktı. Cruise turlarını araştırdığınızda her bütçeye uygun bir tur olduğunu göreceksiniz. Dilerseniz yanıbaşınızdaki Yunan Adaları’nın hemen hemen hepsine kısa sürede uğrayabilirsiniz. Dilerseniz de on günlük bir yolculukla uzak diyarlara seyredebilirsiniz. Tek bir ülkeye gidebileceğiniz gibi aynı tur içinde birkaç ülkeyi birden ziyaret edebilirsiniz.

Gemi turları çok sayıda güzergahtan geçiyor. Akdeniz, Karadeniz, Amerika, Uzakdoğu, Yunan adaları, Baltık Kentleri gibi birçok yere gitmeniz mümkün. Vize sorununuz varsa vize gerektirmeyen ülkeleri kapsayan turları da tercih edebilirsiniz.

Cruise Turları – Gemi Turları
Cruise Turları – Gemi Turları

Kredi kartına taksit imkanı sunan bu turlar ödeme kolaylıklarıyla da tercih ediliyor. Gemi turlarında uygulanan herşey dahil sistemi de tercih edilmesinin başka bir nedeni. Kabinler oldukça kaliteli çünkü gemiler eski bile olsa iç tasarım yenileniyor. Dolayısıyla gemide rahat etmeniz için hertürlü çalışma yapılıyor. Gemi turlarıyla başka bir ülkeye yolculuk yaptığınız sırada aynı anda gemide tatil de yapmış oluyorsunuz. Okyanusun ortasında havuza girip güneşlenmek, akşam yemeği sonrası gösterileri izlemek size bir oteldeyim hissi veriyor. Bu dev yüzen otellerde hizmet de oldukça kaliteli. Kimbilir belki de herhangi bir otelde tatil yapsanız aynı konforu bile bulamayabilirsiniz. Üstelik aynı anda yolculuk yapma imkanınız da var. Hep görmek istediğiniz yerlere varmanız da işin en güzel kısmı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir