DAEMON Tools for MAC Özellikleri

Siz değerli okurlarımız ile beraber bu yazımızda DAEMON Tools for MAC başlığı altında adı geçen programı tanıtacağız. Daemon Tools For MAC bir diğer adıyla da Daemon Tools Lite bilgisayarımıza kurulan veri ve dosyaları diske yazarak bir CD takılmış gibi indirilen dosyaları bilgisayarımız ve sistem içerisinde çalıştırmak aynı zamanda kurmak ve aktarmak için kullanılan alternatif yazılım ve program türüdür. Daemon Tools’un ücretsiz deneme versiyonu olmasına karşın bir de profesyonel kullanıcılar için ücretli yani lisanslı sürümü geliştirilmiştir.

Çoğumuzun işlerini yapabilmek için örneğin bilgisayarımıza indirdiğimiz ve indirilen programlar, oyunlar, filmler gibi torrent verilerini hızlı ve kolay yoldan kurmak için Daemon Tools programını ücretsiz deneme modeli ve versiyonu ile kullanmak işimizi görecektir. Eğer profesyonel anlamda bir kullanıcı iseniz program kurulumu yapılırken size sorduğu sekme içerisinde ücretsiz sekmesi yerine ücretli sekmesini tıkladığınızda sizden bir lisans yani seri kod isteyecektir. Elinizde satın aldığınız seri kodu giriş yaparak programı lisanslı ve orijinal bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra Daemon Tools’u indirmek ücretsizdir.

DAEMON Tools for MAC Özellikleri
DAEMON Tools for MAC Özellikleri

Lisans işlemleri sadece kullanıcıya ait ve kullanım aşamaları ile alakalıdır. Programı – yazılımı bilgisayarınıza güvenilir birçok siteden ücretsiz olarak edinebilirsiniz. Daha sonra isterseniz ve dilerseniz ücretsiz deneme sürümü ya da ücretli sürümü aktif hale getirip hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Demon Tools olmayan bilgisayarlarda indirilen verileri ne yazık ki kullanamayız. Eğer herhangi bir torrent indirme aracı programı kullanıyorsanız kısacası Demon Tools’u bilgisayarınıza edinmek zorundasınız. Daemon Tools Lite ya da Daemon Tools For MAC programı internette ve piyasada bulunan çoğu torrent indirme araç ve gereçleri – program ve yazılımları ile uyumlu olacağından bilgisayarınızda güvenli ve hızlı şekilde kullanıma hemen başlayabilirsiniz. Kullanım esnasında herhangi bir reklam ile karşılaşmaz, seri ve akıcı bir şekilde aynı zamanda sade, açık ve anlaşılır bir ara yüz ile kullanımı kolaylaştırılmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir