Ehon for Mac Program Özellikleri

Ehon programı kitap kurtları ve manga okurları için yapılmış bir programdır. Mac OS X işletim sistemine sahip cihazınız için geliştirilen bu program sayesinde e- kitap, manga ve çizgi romanlarınızı dijital ortamda okuyabilir ve bir kütüphane gibi düzeltebilir, sıralayabilirsiniz. Ehon 1.0.1 programı sayesinde istediğiniz her manga – çizgi roman ve kitabı düzenleyeceğiniz dijital kütüphanenize koyabilir ve bunları okuyabilirsiniz.

Ehon for Mac Program Özellikleri
Ehon for Mac Program Özellikleri

Mac işletim sisteminin programlarını ve yazılımlarını genel olarak dünyaca ünlü Apple şirketi tarafından hazırlanır. Yapısı, görünümü, yazılımı yani her şeyi kendine hastır. Diğer işletim sistemleri olan Windows ve Linux tan oldukça farklıdır. Bu yüzden programları da kendine hastır. Mac işletim sisteminde çalışan bir program eğer üzerinde yazılım değişikliği yapılmazsa diğer işletim sistemlerinde çalışmaz. Aynı şekilde diğer işletim sistemlerinde çalışan programlar da Mac işletim siteminde çalışmaz. Bu yüzden Ehon programı Mac işletim sistemine has bir program denilebilir. Bu program sayesinde:

  • Rar
  • PDF
  • CBR
  • CBZ
  • ZIP
  • Epub

Dosyalarını ve daha fazlasını kullanabilirsiniz. Kolay kullanımı sayesinde okuduğunuz kitaptan, mangadan ve çizgi romandan zevk alacaksınız. Günümüzde sürekli filmleri yapılan süper kahramanların yüzlerce çizgi romanını, bir Japon çizim sanatı olan mangaları ya da dünyaca ünlü kitapları büyük bir keyif içinde okuyabilirsiniz.

Bu program için gerek işletim sisteminin OS X 10.6 ve üzeri olması gerekmektedir. Bu işletim sistemi sürümünün daha aşağısı olan sitemlerde bu program çalışmayacaktır. Eğer bir manga hayranıysanız ve binlerce bölümlük mangaları anında sahip olmak, kütüphane gibi sıralamak istiyorsanız, ya da her gün onlarca filmi yapılan süper kahramanların filminden daha farklı ve yeni tatlar almak istiyorsanız, sayısız kitaba bir cihazda sahip olmak istiyorsanız Ehon 1.0.1 programını bir an önce sisteminize kurmalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir