Evde Sinema Sistemi

Sinema bir tutkudur. Film severler ekranın karşısına geçtiklerinde kendilerini izledikleri maceranın bir kahramanı olarak görürler ve adeta yaşarcasına tüm heyecanları ile gözlerini hiçbir alamayarak hiçbir kareyi kaçırmadan takip etmek isterler. Hele ki ses sitemi ile bu aktiviteyi gerçekleştiriyorlarsa içine düştükleri rüyadan çıkmak istemeyeceklerdir. Korku, macera, duygusal konusu her ne olursa olsun hissedecekleri çok daha etkili olacaktır.

Evinizi sinema sitemi ile donatmayı kim istemez ki. Günümüz teknolojisi ve alternatif ürünlerle bu hiç de zor değil. Dünyaca ünlü markaların ev sinema sistemi alanında ürettikleri bir çok ürün bulunuyor. Güçlü ses sistemleri, dvd player, blu ray player, 3D oynatıcılar ve geniş ekran televizyonlar sayesinde yaşayacağınız heyecan kat ve kat artıyor.

Evde Sinema Sistemi

Ben biraz daha ilerisine gitmek istiyorum ve evimin bir odasını gerçekten home sinema olarak kullanıp, sinema salonu yapmak istiyorum diyorsanız da öncelikle hangi odanızın olacağına karar vermeniz önemli. Sonrasındaki ilk işiniz ise ses yalıtımı için bir çalışma yaptırmanız olacak. Elektrik ve aydınlatma kısmı için de bir çalışma yapmanız gerekecek. Ev sinema elektroniğini istediğiniz gibi döşetebilir bir de zevkinize uygun dekorasyon kullanırsanız zamanınız tarifsiz bir keyfe dönüşecek. Tabii tüm bunları yaparken misafirlerinizin hiç azalmayacağını da hesap etmelisiniz çünkü hazırlayacağınız odaya bir giren bir daha çıkmak istemeyecek.

Bir önceki yazımız olan Yakın Gözlüklerden Kolayca Kurtulun başlıklı makalemizde göz sağlığı hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol Ediliyor

Task Coach Program Tanıtımı

Task Coach Program Tanıtımı

Task Coach programı kişisel görevleri ve yapılacak listelerini takip edebilmek için basit ve açık kaynaklı …

1 Yorum

  1. Ev için güzel bir sinema sistemi kurmak istiyorum ama biraz para biriktirmem lazım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir