Evde Sinema Sistemi

Sinema bir tutkudur. Film severler ekranın karşısına geçtiklerinde kendilerini izledikleri maceranın bir kahramanı olarak görürler ve adeta yaşarcasına tüm heyecanları ile gözlerini hiçbir alamayarak hiçbir kareyi kaçırmadan takip etmek isterler. Hele ki ses sitemi ile bu aktiviteyi gerçekleştiriyorlarsa içine düştükleri rüyadan çıkmak istemeyeceklerdir. Korku, macera, duygusal konusu her ne olursa olsun hissedecekleri çok daha etkili olacaktır.

Evinizi sinema sitemi ile donatmayı kim istemez ki. Günümüz teknolojisi ve alternatif ürünlerle bu hiç de zor değil. Dünyaca ünlü markaların ev sinema sistemi alanında ürettikleri bir çok ürün bulunuyor. Güçlü ses sistemleri, dvd player, blu ray player, 3D oynatıcılar ve geniş ekran televizyonlar sayesinde yaşayacağınız heyecan kat ve kat artıyor.

Evde Sinema Sistemi

Ben biraz daha ilerisine gitmek istiyorum ve evimin bir odasını gerçekten home sinema olarak kullanıp, sinema salonu yapmak istiyorum diyorsanız da öncelikle hangi odanızın olacağına karar vermeniz önemli. Sonrasındaki ilk işiniz ise ses yalıtımı için bir çalışma yaptırmanız olacak. Elektrik ve aydınlatma kısmı için de bir çalışma yapmanız gerekecek. Ev sinema elektroniğini istediğiniz gibi döşetebilir bir de zevkinize uygun dekorasyon kullanırsanız zamanınız tarifsiz bir keyfe dönüşecek. Tabii tüm bunları yaparken misafirlerinizin hiç azalmayacağını da hesap etmelisiniz çünkü hazırlayacağınız odaya bir giren bir daha çıkmak istemeyecek.

One thought on “Evde Sinema Sistemi

  • 01 Mart 2013 tarihinde, saat 07:20
    Permalink

    Ev için güzel bir sinema sistemi kurmak istiyorum ama biraz para biriktirmem lazım.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir