Free Whatsapp Recovery for Mac Program Özellikleri

Free Whatsapp Recovery for Mac kurulumu yaparak size bu program özelliklerinden bahsedeceğiz. Program özellikleri nedir, nasıl kullanılır? iPhone, iPad, iPod cihazlarında silinmiş mesajların yeniden geri alınması ve geri yüklenmesi bu programın temel özelliğidir. İPhone cihazınızdan mesajlar mı silindi? İOS güncellenmesi zamanı Whatsapp rehber numaralar mı kayboldu?

Cihazınız uygulamanızı şifreledi ve siz şifre mi unuttunuz? Bu program sayesinde hepsini geri getirebilirsiniz. Yalnız silinen mesajlar değil, aynı zamanda fotoğraflar da, video ve Audio ses mesajlar da geri gelecektir. Free Whatsapp Recovery for Mac programı bütün İOS uygulamalı cihazlar için (iPhone 7/Plus, 6/6 Plus, iPhone 5S / 5C / 5 / 4S, iPad mini 3/2 ve iPod Touch 5G) uygundur.

Free Whatsapp Recovery for Mac Program Özellikleri
Free Whatsapp Recovery for Mac Program Özellikleri

Eğer herhangi bir sebepten dolayı, örneğin: genel güncellenme zamanı, cihazınız block olduğu zaman ve ya tesadüfen eliniz değdiği zaman mesajlar silinmiş ise kolaylıkla bu programı kullanabilirsiniz. Basit ve rahat şekilde silinmiş mesaj, Audio ses mesajları ve videolarınız tekrar cihazınıza yüklenecektir. Programın bedava olması onu kullanıcılar arasında en tercih edilen programlar sırasına yükseltmiştir.

Hem kalite hem de güvenlik bakımından oldukça güvenilir olan Free Whatsapp Recovery for Mac programı sizin için de tercih edilen programlar sırasına girecektir. Yeniden geri getirilen mesajlarınızı Mac’e yüklemek oldukça kolay. Geri gelen mesajlar 3 formatta kaydedilebilir: xls, txt ve xlm. Mouse sağ tuşuna basarak Whatsapp mesajlarınızı kopyalayarak iPhone, iPad ve iPod cihazınıza daha fazla yer kazandırın.

Free Whatsapp Recovery for Mac Eğer silinen mesajların tam olarak değil belli bir kısmını geri getirmek istiyorsanız, bu program sayesinde silinen mesajları okuyarak hangi mesajı geri getirmek istediğinizi kendiniz seçiyorsunuz. Sadece 3 adımda bedava olarak silinen mesajlar, Audio ses mesajları ve videolarınız tekrar cihazınıza yüklenecektir. Hiçbir zorluk yaşamadan, basit bir şekilde silinen Whatsapp mesajlarınız tekrar cihazınıza geri gelecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir