Growly Write Program Tanıtımı

Growly Write Program Bilgisayarda yapılabilen ve birçok kişinin gerek özel hayatta, gerekse iş hayatında sürekli olarak yararlandığı ve kullandığı uygulamalar arasında kelime işlemci programları da yer alıyor. Kelime işlemci uygulamaları sayesinde bilgisayar kullanıcıları birçok konudaki metinleri bilgisayar ortamında hazırlayabilmekte ve işlerinin büyük bir kısmını hazırladıkları metinler sayesinde yürütebilmektedir.

Kelime işlemci uygulamaları arasında oldukça dikkat çeken ve milyonlarca bilgisayar kullanıcısının yaygın olarak kullandığı programlardan bir tanesi de Growly Write programıdır.

Growly Write Program Tanıtımı
Growly Write Program Tanıtımı

Growly Write programı sayesinde isteyen herkes rahatlıkla bilgisayar ortamında istediği metinleri çok rahat bir şekilde, farklı özelliklerden yararlanarak düzenleyebilir. Ancak programın her işletim sisteminde çalışmadığını hatırlatalım. Çünkü program Growly Write program tanıtımı içerisinde de görebileceğiniz gibi sadece Mac bilgisayarlarda yer alan Os X işletim sistemine sahip olan bilgisayarlarda çalışabiliyor. Eğer sizlerde Mac kullanıcısı iseniz ve kendinize çalışabileceğiniz ve işlemlerinizi rahatlıkla yapabileceğiniz güzel bir kelime işlemci programı arıyorsanız Growly Write programını tercih edebilirsiniz.

Growly Write 1.2.1 programının sahip olduğu ve kullanıcıların işlemlerini kolaylaştırabilen pek çok özelliği bulunuyor. Bu özellikler sayesinde kelime işlemci programı üzerinde metinler hazırlamak isteyen herkes rahatlıkla işlemlerini gerçekleştirebiliyor. Programın en temel özelliklerinden bir tanesi kullanımının oldukça sade ve basit olmasıdır. Ekranın orta kısmında metinlerin yazılabileceği geniş bir alan bulunuyor. Kelime işlemci programları söz konusu olduğunda yazı alanının geniş olması her zaman için kullanıcıların işini kolaylaştırmaktadır. Bu nedenle bu özelliği Growly programının en önemli özelliklerindendir. Uygulama açıldığında üst kısımda ise kullanıcıları yazılar üzerinde kullanılabilecek çeşitli fonksiyonlar karşılıyor. Her biri ayrı grupta yer alan araç çubukları sayesinde metni yakınlaştırmak ve uzaklaştırmak ya da metin stilini değiştirmek gibi birçok efekt rahatlıkla yapılabiliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir