iPhone Data Recovery for Mac Program Tanıtımı

iPhone Data Recovery for Mac günümüz yaşantısında büyük öneme sahip mobil cihazlarımızın geriye dönük kopyalanması ve silinen dosyaların kurtarılmasına olanak sağlayan bir programdır. iPhone telefonlara entegre olarak çalışan bu programın son sürümü olan iPhone Data Recovery for Mac 6.6.0.6 programı ile telefonunuzun hafızasındaki ses, görüntü, video ve belge niteliği taşıyan tün verilerin geçmişe dönük olarak kopyalanmasını sağlamanın yanı sıra silinmiş olan veya yanlışlıkla sildiğimiz dosyaların kurtarılabilmesine ve geri yüklenmesine olanak sağlamaktadır.

iPhone Data Recovery for Mac Program Tanıtımı
iPhone Data Recovery for Mac Program Tanıtımı

Normal çalışma prensiplerinde iPhone cihazlarımız ile entegre çalışan iTunes yazılımları sayesinde telefonumuzdaki verileri bilgisayarlarımıza yedeklememiz mümkündür. Kişisel bilgisayarlarımızda yüklü olan iTunes programları İPhone telefonlarımızın bu bilgisayarlara kablo ile bağlanmasından sonra devreye girerek bilgisayar ve telefon arasındaki entegrasyonu sağlamak amaçlı üretilmiş bir yazılımdır. Bu sayede telefonlarımızdaki verileri iTunes aracılığı ile yedeklememiz ve bilgisayarlarımızın başına bir iş gelse bile veya başka bilgisayarlardan bu bağlantıyı yapmamız durumunda dahi yedeklemelerimizi kontrol edebilmemizi ve yedeklediğimiz dosyalara ulaşabilmemizi sağlamaktadır.

iPhone Data Recovery for Mac programının amacı ise yedekleme dışında kalan dosyaların silinmesi durumunda kullanılması için geçmişe dönük kurtarılması, telefonumuzun çalınması, telefonlarımızın hafıza bölümlerinin çalışır durumda iken diğer aksamlarının arızalanması ( örneğin: ekran kırılması, dokunmatik ekran fonksiyonlarının arızalanması ve benzeri) durumlarda telefonumuzdaki kişisel dosyalara ulaşımı sağlamaktadır.

iPhone Data Recovery for Mac programları sayesinde İPhone kullanıcılarının kendilerini daha güvende hissetmeleri, kişisel dosyalarının paylaşımlarından dolayı çekincelerinin en aza indirgendiği ve hayati öneme sahip belgelerin silinmesi ya da hasar görmesi durumunda yeniden geri yüklenebildiği büyük bir buluş olarak değerlendirilebilir. Kolay kullanım menüleri sayesinde işlem kolaylığı ve anlaşılır bir program olmasının yanı sıra kişisel bilgisayarlara yüklenmesi durumunda iPhone telefonlarla entegrasyonu dosya güvenliği ve kullanılabilirlik bakımından büyük önem taşımaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir