İşitme engelliler İçin Bilgisayar Programı

İşitme engellilere özel BAK-GÖR-DUY isimli bir bilgisayar eğitim programı geliştirildi. Prof.Dr. Ahmet Konrot tarafından geliştirilen program, bilgisayar, tablet ve cep telefonunda çalışabilmektedir.

BAK-GÖR-DUY, konuşma sesini duyamayan herkesin kendi kendine dudak okuma becerisini geliştirebileceği bir eğitim programı olarak hazırlanmış.

BAK-GÖR-DUY algısal öğrenmeye dayalı bir program. Kişi görsel özelliklere yoğunlaşarak konuşmayı anlama becerisini geliştirebiliyor.

İşitme engelliler İçin Bilgisayar Programı

Bu program en başta işitme engellilere hitap etmektedir. Ayrıca bu programı gürültülü ortamda çalışanlar ve uzaktan gelen kısık sesi çözmeye çalışanlara tavsiye edilmektedir.

Bu programla dudak okuma becerinizi kolayca geliştirebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Uçakta Cep Telefonu Tehlikeli mi? başlıklı makalemizde cep telefonu hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol Ediliyor

Task Coach Program Tanıtımı

Task Coach Program Tanıtımı

Task Coach programı kişisel görevleri ve yapılacak listelerini takip edebilmek için basit ve açık kaynaklı …

2 yorumlar

  1. Ben tartışmasız kabul anlamına gelir görkemli bir katkı için biz burada teşhir edilmiştir takdir edilecek bir yükselişi için özlemi. Benim genişlemiş internet prize arkadaşlarımın yanı sıra aile ile gitmek için hemen büyük stratejileri ile ünlü olmuştur. biz ziyaretçilerin çoğu aslında tartışmasız karlı ipuçları ile gerçekten çok sulandırılmamış kişi ile göze çarpan bir köy var takdis edilmiştir hangi gösterecektir. biz burada bir kitle bu yüzden çoğu biraz daha olağanüstü dakika kutlama web sayfalarının yanı sıra davranış arsız tespit ettik gerçekten borçlu hissediyorum. Bir detaylar için tekrar teşekkür ederiz.

  2. Bu blogu harika. Ideal bilgi her zaman benim parmak fikirler var. Teşekkürler ve mükemmel bir şekilde çalışmaya devam edin! Yeni Yıl size şans diliyorum !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir