İstanbul’da Buz Pateni Keyfi

Siz de buz pateni yapmaktan hoşlanıyor, İstanbul’da buz pateni yapabileceğiniz güzel mekanlar arıyorsanız Perlavista, MetroPort AVM ve 212 İstanbul Power Outlet AVM tam aradığınız yerler.

Buz Pateni özellikle çocuklarda denge koordinasyon gelişimini olumlu yönde etkilemektedir. Eğlenceli bir ortamda kayarken spor yapmak isteyenler için Flash Ice ortamı son derece uygun.

Buz Pateninin Çocuklar Üzerindeki Etkileri

Hareket ve sporun çocugun saglikli büyüyüp gelismesinde çok önemli katkisi vardir. Fiziksel açidan kalp ve akcigerleri kuvvetlendirir. Eriskin dönemde olusabilecek kalp ve akciger hastaliği riskini en aza indirir. Çocuklarin yetenekleri ve gelisim düzeyleri birbirinden farkli oldugu için her egzersiz çocuga uygun olmaz. En dogrusu çocugun beceri düzeyine göre ilerlemek, özellikle çok küçük yas gruplarinda çocugun beceri düzeyine uygun zevkli aktiviteler bulmaktir. Bu aktivitelerin en önemlisi buz patenini önerebiliriz. Çünkü çocuklar ögrenirken ayni zaman da egleniyor ve zoru basarmanin öz güvenini yasiyorlar. 3 yaşından itibaren her çocuk bu sporu deneyebilir.

İstanbul'da Buz Pateni Keyfi

Flashice buz pisti 2010 eylül ayinda Bahçeşehirde 4 kisilik uzman kadarosuyla hizmete girmistir..

2012 Eylül ayında Bağcılarda şubesini açan Flashice’nin Faaliyetleri arasinda hobi kurslari, yetiskin hobi kurslari, hokey kurslari, okul klüp dersleri ve özel dersler yer almaktadir.

Buz pateni sporu özellikle çocuklarda denge koordinasyon gelisimini olumlu yönde etkilemektedir. Eglenceli bir ortamda kayarken spor yapmak isteyen herkesi Bahçesehir 2. kisim Verde Molino AVM ve 212 İstanbul power outlet kaliteli hizmet sunuyorlar.

Adresler

212 AVM
Adres: TEM Basın Ekspres (Havalimanı) Yolu Mahmutbey Çıkışı Mahmutbey Merkez Mah. Taşocağı Cad. No:5 34217 Bağcılar
Tel: 0212 602 38 62

MetroPort AVM
Adres: Eski Londra Asfalti.Kültür Sok.No:1 34180 Bahçelievler
Tel: 0212 442 00 47

PerlaVista AVM
Adres: Adnan Kahveci Mahallesi Yavuz Sultan Selim Bulvarı No: 116
Beylikdüzü / İstanbul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir