Köşebaşı Restoran Yeni Şube Açtı

Çengelköy’de yeni bir restoran hizmet vermeye başladı. Köşebaşı Çengelköy’de Köşebaşı Bosphorus adıyla bir şube açtı.

Köşebaşı 1995 yılından beri geleneksel tatları ve özgün yemek kültürüyle hizmet vermektedir. Conde Nast Travel dergisinin 14 bin üyesi tarafından dünyanın en iyi 50 restoranından biri seçilen ve Türk mutfağını en iyi yansıtan restoran olarak ‘Uluslararası Turizm, Otelcilik ve Catering Endüstrileri Ödülü’ nü almıştır.

Adana Tarsus yöresi et yemeklerinin geleneksel tarifleri Köşebaşı restoranın menüsünde bulunmaktadır. Mekan Türk motifleri ile hareketlendirmiş şık dekorasyonu ve güzel boğaz manzarası ile hem damağa hem de göze hitap etmekte. Sevdiklerinizle birlikte keyifli yemek yiyebileceğiniz hoş bir mekan.

Köşebaşı Restoran Yeni Şube Açtı

Köşebaşı Restoranın diğer şubeleri Levent, Beylikdüzü, Bağdat Caddesi, Nişantaşı, Maslak, Ataköy Galeria’dır. Restoranın Ankara ve İzmir’de de şubesi bulunmaktadır. Restoranın yurt dışı şubeleri ise Atina, Bahreyn, Dubai, Sao Paulo, Amsterdam, Dubai Mirdif ve Riyadh dadır.

Köşebaşı ayrıca Koşebaşı Express konseptiyle Cepa ve Gordion’da hızlı servis hizmeti vermektedir.

Bir önceki yazımız olan Farklı Tatil Seçenekleri başlıklı makalemizde afrika gezisi, arjantin gezisi ve moğolistan gezisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Kontrol Ediliyor

Edirne Hakkında Kısa Bilgi

Edirnе, Türkiyе’nin Avrupa topraklarında, Arda ilе Tunca nеhirlеrinin Mеriç Nеhri ilе birlеştiklеri vadi üzеrindеdir. Yörеdе, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir