Librecad For Mac Program Tanıtımı

Librecad For Mac 2 boyutlu tasarımlar oluşturmak için üretilmiş olan LibreCAD Bilgisayar Destekli Tasarım (Computer Aided Design/ CAD) programıdır. Linux, Microsoft Windows, Mac OS X, Unix gibi işletim sistemlerinde çalışabilmekte olan LibreCAD, 2 boyutlu tasarımlar yapmak adına arayış içinde olanlar için benzersizdir.

DXF ve DWG gibi dosyaları okuyabileceğiniz bu programla, oluşturduğunuz tasarımları JPG, PNG, PDF formatlarında bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz. Yirmiden fazla dil içeriği olan bu yazılım dünya geneline hitap ediyor ve binlerce kullanıcısı bulunmakta.

Librecad For Mac Program Tanıtımı
Librecad For Mac Program Tanıtımı

Her türlü proje çizimlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz LibreCAD programı ile eğik çizgiler, elips araçlar, dairesel yapılar ve bütün zor geometrik şekilleri rahatlıkla çizebileceksiniz. Özellikle mimarlık ve benzeri bir alanda okuyorsanız veya işiniz gereği projeler çizip, yenilikler üretmeye çalışıyorsanız LibreCAD programı tamamen sizin için tasarlanmış uluslararası bir yazılımdır. Binlerce kullanıcının içinde bulunduğu bir tasarım dünyasına siz de eşlik edin.

Programı açtığınızda kafanız karışabilir. Bu programı nasıl kullanacağım, nasıl çözeceğim endişesine kapılabilirsiniz. Uygulama ile gelen birçok yardım dosyaları size bu programın nasıl çalıştığına dair problemleri çözmede yardımcı olacaktır. Kullanışlı ara yüzüyle size çeşitli imkânlar sunan LibreCAD ile proje veya herhangi bir çiziminiz artık çok daha pratik.

Librecad For Mac Tamamen ücretsiz olarak elde edeceğiniz bu programla lisans maliyetlerini düşünmenize gerek yoktur. Masaüstüne veya herhangi bir yere indirdiğiniz programın simgesine basarak Setup’ı başlatın. Karşınıza çıkan pencereden “Evet” seçeneğini seçerek yükleme ara yüzüne devam edin. Daha sonra karşınıza çıkan yeni bölmede “Browse” diyerek kurmak istediğiniz klasörü seçin. Eğer bir yeri seçmezseniz, yazılım otomatik olarak kendisi için bir yükleme alanı tespit edecektir. Ardından karşınıza çıkan lisans onay kısmında “Kabul Ediyorum” seçeneğini seçmelisiniz. Lisansı kabul ettikten sonra yükleme başlayacaktır. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra masaüstüne gelen simgeyle programı çalıştırmaya başlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir