Nimbuzz! for Mac Program Tanıtımı

Nimbuzz! for Mac Cep telefonsuz bir yaşantının düşünülemediği ve gün içerisinde ailemizle ve arkadaşlarımızla, hatta çalıştığımız sektör ve yaptığımız iş dolayısıyla müşterilerimiz ile tüm iletişimimizi cep telefonlarımızı kullanarak arama ile ya da mesajlaşma yolu ile yaptığımız göz önüne alınırsa kullanabileceğimiz ve fayda göreceğimiz harika bir program mevcut, Nimbuzz! for Mac. Bu harika program kullanıcılarına aynı anda, bir çok mesajlaşma programı kullanıcıları ile mesajlaşabilme fırsatı sunmaktadır. Yani bu program vasıtası ile Yahoo! Messenger, ICQ, My Space, Windows Live Messenger (MSN), AIM, Facebook, Hyves ve Google Talk gibi mesajlaşma programları ile aynı anda ortak olarak mesajlaşabilirsiniz.

Nimbuzz! for Mac Program Tanıtımı
Nimbuzz! for Mac Program Tanıtımı

Nimbuzz! for Mac, 5000 adetten fazla cep telefonu modeli destekler pozisyonda olan, yapılan araştırmalara göre toplamda 50 milyon civarı kullanıcı sayısına ulaşmış ve her gün 100.000 yeni kullanıcıyı bünyesine kabul eden, çoklu protokol desteği ile tek bir hesap ile tüm sosyal ağlara ulaşmaya olanak tanıyan olağanüstü bir program olarak karşımıza çıkmaktadır. Cep telefonlarındaki mevcut internet bağlantısı ile ya da Wi – Fi bağlantısı sayesinde arama yapılabilmekte, programın kendi sitesi üzerinden kredi yüklemesi yaparak uluslararası görüşmeler de sağlanabilmektedir. Türkiye’de bu uygulama Turkcell Nimbuzz Messenger adı ile kullanıcılara sunulmaktadır.

Cep telefonları ile Nimbuzz! for Mac kullanacak kişilerin eğer yok ise cep telefonu operatörlerinden internet paketi sahibi olmaları gerektiği önemle belirtilmektedir. Program kullanılırken yapılan tüm görüşmelerde, kullanıcılara gelen ve kullanıcıların gönderdiği tüm verilerin ücretlendirmesi, kendi kullandıkları cep telefonu operatörlerinin belirlediği ücretler üzerinden sağlanmaktadır. Bu da dikkat edilmesi gereken bir diğer konudur.

Programın sahip olduğu genel özellikler ise; HD kalitesine ulaşan bir ses iletişimi ve sınırsız sayıda mesajlaşma olarak sayılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir