NoMachine For Mac Program Tanıtımı

NoMachine For Mac Program ile uzak masaüstü, web üzerinden hızlı erişim, mobil personel uygulamalarına tam erişim sağlanmaktadır. Bu program ile kurumsal olarak çalışan firmalar çalışanlar ile arasındaki işbirliğini tam olarak sağlamaktadır. Evinizden ofisteki bilgisayarınıza bağlanıp gece geç saatlere kadar ofiste değil evinizde çalışmanız program ile yapılmaktadır. Kurumsal şirketlerde veri merkezlerinde yöneticilerin masaüstü bilgilerini esneklik sonsuz ölçekler içinde NoMachine for Mac programı ile birleştirmek ve tüm masaüstü uygulamalarını bulut depo içerisinde saklamak mümkündür. Bu program uzak masaüstü uzaktan erişim çözümüdür. Herkes tarafından kolayca kullanılır.

NoMachine For Mac Program Tanıtımı
NoMachine For Mac Program Tanıtımı

Bu programa uzaktan erişim ihtiyacı aynı düzeyde duyan Windows, Mac, Linux gibi iş istasyonları için hazırlanmış NoMachine programı esneklik ve güç ile birleştirilmiştir. Tek bir paket içinde uzaktan bilgisayar çözümleri sağlayan ve benzeri asla olmayan uzak masaüstü terminal sunucusu yetenekleri ile uygulama teknolojisi ile her kurumsal şirketler için uygun ve kullanışlı bir programdır.

NoMachine For Mac Programı ile uzak masaüstü fonksiyonel ve zengin ekranı ile sanki orijinal olarak klavye ve fare bağlıymış gibi uzak masaüstü işlemcisi çalışmalarını yapmaktadır. Program ile ağ şeffaflığı gerçekten rüya gibidir. Program ile tüm klasörler, sürücüler ve cihazlar çalışmaktadır. Program uzak masaüstü için tam hâkimiyet sağlamaktadır. Bir yerel yazıcı ile uzak masaüstünde bir dosya yazdırmak gayet normal bir işlemdir. Sunucu grubunda tüm mağaza uygulamaları çalışmaktadır. Bu sunucuya bağlı veya müşteriye bağlı olan bar okuyucusunu görmemizi program ile sağlanmaktadır. Program ile sunucu grubunda her olaya hâkim olma ve görme işlemi yapılmaktadır. Program ile asla güvenlik ve gizlilik ihlal edilmez ve program zaten bu duruma taviz vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Hep birlikte fiziksel ve sanal masaüstü kullanmak program ile görülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir