PDF Split and Merge for Mac Basic Program Özellikleri

PDF Split and Merge for Mac Basic programı içerisinde programın ana özelliklerinden, fonksiyonlarından, kullanımından, uyumlu olduğu yazılımlardan kısaca bahsedeceğiz. Detaylı bilgiyi PDF Split and Merge for Mac Basic resmi internet sayfasından alabilirsiniz.

PDF Split and Merge for Mac Basic Program Özellikleri
PDF Split and Merge for Mac Basic Program Özellikleri

PDF Split and Merge for Mac Basic temel olarak pdf dosyalarını bölmeye ve birleştirmeye yaramaktadır. Acrobat reader temel sürümünde bölme ve birleştirme opsiyonu sunmamaktadır. Bu özellikler için professional sürümü almalısınız. Durum böyle olunca ücreti de bazı durumlarda yüksek olabilmektedir. Bunun yerine ücretsiz opsiyonu olarak PDF Split and Merge for Mac Basic kullanılabilir. Programın bu sürümü Mac işletim sistemi tabanlı çalışmaktadır. Bu program aracılığı ile PDF dosyalarını istediğiniz sayfalar arasında bölebilir, birleştirebilir veya sayfaların yerlerini değiştirebilirsiniz. Tabii ki bu özellikleri kullanabilmek için PDF dosyasının kilitsiz olması gerekmektedir. Böylece herhangi bir pdf dosyasından ihtiyacınız olan kısmı alabilir ihtiyacınız olmayan kısmı çıkarabilirsiniz.

PDF Split and Merge for Mac Basic isterseniz her pdf dosyasını sayfa sayfa bağımsız dosyalar olarak da kaydedebilmektedir. Bu program sayesinde adobe acrobat reader pro versiyonu olmadan da dosya bölme ve birleştirme işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz.

PDF Split and Merge for Mac Basic özellikle yeni dosya hazırlarken size fırsatlar sunmaktadır. PDF dosyalarını tasnif etmenizi sağlamaktadır. Bu programı arama motorlarında aratarak bulabilirsiniz. Aynı zamanda bu programın Windows versiyonu da mevcuttur. Bu versiyonu da aynı özelliklere sahiptir. En gelişmiş sürümü için en güncel olanı indirmeniz tavsiye edilmektedir.

Bu program amaca yönelik olarak geliştirilmiştir. Bir pdf düzenleme programı değildir. Sadece pdf dosyalarını kesmeye ve birleştirmeye yaramaktadır. İşlevini yerine getiren en iyi programlardan birisidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir