Prezi for Mac Program Tanıtımı

Eğitim ve iş dünyasında kullanılan sunumlar günden güne sıkıcı bir hale gelmektedir Hele ki uzun süreli sunumlar çoğu zaman kötü izlenim bırakabilmektedir. İnsanların ilgisini uzun süreler tutmak, onlara farklı şeyler verebilmek her zaman kolay değildir. Görsellik günümüzün vazgeçilmezleri arasında yerini almıştır. Mobil ortamda görselliği arttırılmış olan her şey ilgi çekmektedir. Prezi for Mac Programı buna bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır. Prezi for Mac Programı ile yaratıcı sunumlar yapmanın anahtarları sunulacaktır.

Prezi for Mac Program Tanıtımı
Prezi for Mac Program Tanıtımı

Prezi for Mac Programı klasik sunum formatından çıkarak hareketli, yaratıcı ve görsel zenginliği yüksek sunumları ortaya çıkarmaya yaramaktadır. Prezi for Mac Programı web üzerinden veya indirilen bir kurulum dosyası ile herhangi bir bilgisayar üzerinden çalıştırılabilmektedir. USB belleğe yüklendiği takdirde portatif olarak taşınıp dilenilen yerde sunum yapılması da mümkündür. Program Mac için uyarlanmıştır ama programın Windows versiyonu da mevcuttur.

Prezi görsel imgeleri video haline dönüştürmektedir. Hazır şablonlarının yanısıra kendi belirlediğiniz görsellerle sunumlar yaratabiliyorsunuz. Prezi for Mac Programı ile yapılan sunumlar daha ilgi çekici olmakla beraber ilgiyi de uzun süreler zinde tutabilmektedir.

Prezi for Mac Programı sadece kendi sitesinden indirilen bir sistem ile açılmaktadır. Prezi for Mac temel sürümünü ücretsiz sunmakla beraber gelişmiş özelliklere sahip pro sürümünü ücretli olarak kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Ücretsiz temel sürümü günlük işlerimize tamamen yetebilecek bir sürüm olarak görünmektedir. Bu yönüyle firma herhangi bir sunum sınırı koymamaktadır. Böylece programın daha geniş kullanım alanları olabilmesi hedeflenmiştir.

Prezi for Mac Programının rakibi olan Microsoft Office serisinden Powerpoint prezinin gerisinde kalmaktadır. iki boyutlu görseller yerine üç boyutlu görseller Prezi for Mac Programı ile elde edilerek sunumlarda yer alabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir