Seafile for Mac Program Özellikleri

Mac bilgisayarlar için kullanıcı ihtiyaçları paralelinde, teknolojideki hızlı gelişmelerin de payıyla her defasında benzeri program ya da uygulamalardan daha üstün olanları üretilip piyasaya sunulmaktadır. Seafile for Mac Programı içeriğinde yine dopdolu, ihtiyaçları tam olarak karşılamak üzere geliştirilmiş bir programı tanımış olacaksınız. Mac bilgisayarlarınız için geliştirilmiş Seafile dosyaların senkronizasyonunda başarılı bulunan bir programdır. Bilgisayardaki çeşitli dosyalarınızda bu programın kullanım kolaylığından yararlanacak, istediğiniz işlemleri kısa süreler içinde gerçekleştirebileceksiniz. Kullanıcılar dosya düzenleme konusunda beklediği kaliteyi bu programda bulacaklar, dosyaların depolanması, paylaşılması sağlanabilecektir. Dosyalar Seafile ile kitaplıklar halinde düzenlenebilecek, aranılan dosyanın bulunması ve üzerinde çalışılması da sorun olmaktan çıkacaktır.

Seafile for Mac Program Özellikleri
Seafile for Mac Program Özellikleri

Seafile for Mac dosyalarla ilgili birlikte çalışmakta olan, ekipte yer alan kişilerin çalışmasını rahatlatabilme, senkronize edilmesi sebebiyle ulaşımı basitleştirmektedir. Kullanıcısına 5 GB depolama alanı sağlayan Seafile for Mac’ın kullanılabilmesi için ücretsiz hesap açılması gereklidir.

Dosyalar ve diğer verilerin saklanabilmesini sağlayan, bulut hizmeti olan Seafile for Mac bulunulan her yerden, elinizde o an mevcut olan bilgisayar veya mobil cihazların herhangi birinden ulaşılmasını sağlamaktadır. Seafile uygulamasına sade hazırlanmış, kullanım kolaylığı kazandıran arayüzüyle Mac, Linux, Android, Windows, İPhone, İPad gibi cihazlardan ulaşılması, bulut depolama hizmetinde saklanmış verilere erişim sağlanması ve üzerinde çalışılması son derece kolaydır.

Kullanıcıların dosya ve veri depolama sorunu bu programla çözülmekte, güvenle kullanılmaktadır. Güçlü şifreleme sistemiyle Seafile üzerindeki dosyaların güvenliği sağlanmaktadır. Kullanıcı dostu olan Seafile uygulaması ile istenildiği anda kütüphaneye dosya ekleme, dosyaları silme, yeniden düzenleme son derece basit bir şekilde yapılmaktadır. Yapılan tüm değişiklikler dosyayla ilgisi olan ekip üyelerince de görebilmektedir. Çoklu dil tercih özelliğine de sahip olan ücretsiz uygulamayı dosyalarla ilgilenen Mac kullanıcıları indirip denediklerinde pek çok özelliğinin rahatlatıcı ve kullanışlı olduğunu daha yakından görüp test edebileceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir