Shadowsweeper Program Tanıtımı

Shadowsweeper Programı kurulduğunda, çeşitli dosyalar oluşturur. Genellikle bu tür tercih dosyaları ve uygulama destek dosyaları olarak ek olarak bir dahaki sefere yeniden yüklemek için bu durumda, uygulama klasöründen sildiğiniz takdirde bu dosya yine sabit disk üzerinde kalır, bu programın ayarları durmaktadır. Bütün bileşenlerini kaldırarak, ShadowSweeper kaldırmak için ve disk alanını boşaltmak için gereklidir.

Shadowsweeper Program Tanıtımı
Shadowsweeper Program Tanıtımı

Windows sistemi için geliştirilen yazılımların aksine, genel olarak Mac OS X yüklü uygulamaların çoğu kolaylıkla çıkarılabilir. Ek işlevsellik sağlar ve Mac kullanıcıları arasında ilgi görmektedir. Üçüncü parti bir uygulamadır. Ancak, bunun yerine çöp kutusuna basit bir sürükle ve bırak işlemi yapmanız gerekebilir. ShadowSweeper kaldırma, uygulama klasörüne simgeyi sürükleyerek yükleyebilirsiniz.

ShadowSweeper ekrana basit, temiz, düz bir görünüm veren ya da pencere ve menüler için gölgeler dönmektedir. Sadece gölgeleri devre dışı bırakmak veya onları geri getirmek yani tekrar başlatmak için Shadow Sweeper başlatabilirsiniz. Hiçbir gölge ile sorunsuz bir şekilde yan pencere yerleştirirken gayet kolay ve harikadır.

ShadowSweeper şık olmasına rağmen OS X 10.11 El Capiten ( muhtemelen görünmemektedir. Sabit alırsınız.) ve altında bazı bilinen sınırlamalar var. Fakat menü çubuğu hala mevcuttur. Yine de, küçük bir ince ayar aracı için temiz bir ekrana sahip olabilmek için makul bir fiyat ödemeniz gerekmektedir. Bu dosyayı yüklediğinizde belirli ücret ödemeniz gerekmektedir. O fiyat gat uygun makul nitelikte olan bir ücrettir. Bu programı ücretli de olsa yüklediğiniz de emin olun ki hiç pişmanlık hissi duymayacaksınız. ShadowSweeper’den gayet memnun kalacak ve vazgeçemeyeceksiniz. Bu programın teknik özellikleri şunlardır; Dosyanın adı ShadowSweeper.zip , dosya boyutu 962 KB (985.533 bayt), gereksinimler Mac OS X . dil seçeneği çoklu, Freeware lisanslıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir