Task Coach Program Tanıtımı

Task Coach programı kişisel görevleri ve yapılacak listelerini takip edebilmek için basit ve açık kaynaklı bir yönetici programıdır. Bu görevler için tasarlanmış ve görevlerin yapılıp yapılmadığını analiz eden ve görevleri kategoriye ayıran bir programdır. Ayrıca notlar ve hatırlatmalar ile güzel bir programdır. Task Coach kullanabilmek için desteleyen platformlar, Windows, Mac, OS X, Linux, BSD, iPhone gibi platformlarda Task Coach kullanımı yapabilirsiniz. Bu platformlarda Task Coach farklı ekran görüntüleri ile karşımıza çıkmaktadır. İş için harika ve ideal bir kişisel görev yazılımıdır.

Task Coach Program Tanıtımı
Task Coach Program Tanıtımı

Task Coach masaüstü sürümü ücretsiz olarak indirilip kullanılır. Açık kaynak veri tabanlı olması ve birçok platform üzerinden kullanılması yazılım için büyük şanstır. Tüm kullanıcılar için ihtiyaç duyacağı bir yazılım olmakla beraber, iş hayatında kullanılması tavsiye edilecek ve yapması gereken görevleri planlayacak ve takibini analiz etmeye faydalı yazılım için masaüstü, mobil, tablet cihazlarda çok profesyonel kullanım için indirin ve deneyin. Alternatif görev yöneticisi olarak bu program sizlerin şahsi sekreteri görevini sunmaktadır.

Task Coach Programı Avantajları arasında;

• Görev ve alt görev oluşturabilir ve silebilirsiniz.
• Oluşturmuş olduğunuz görevler için başlangıç ve bitiş tarihi verebilir hatırlatma ve açıklama ekleyebilirsiniz.
• Başlangıç ve bitiş tarihleri ile gören sonlandırma performans analiz gerçekleştirme şansınız vardır.
• Oluşturmuş olduğunuz görevleri istediğiniz şekilde görebilirsiniz. (Örnek; ağaç şeklinden sırala metodu ile)
• Oluşturulmuş olan görevleri filtre ederek sıralama yapabilir ve takip edebilirsiniz.
• Oluşturulmuş olan görevleri kalıcı hale getirmek ve otomatik olarak kayıt etmek mümkündür.
• Görevleri, notları ve tüm kategorileri dışarı farklı formata aktarmak mümkündür.

Profesyonel olarak her kesimden insanların kullanımına uygun ve yararlı bir yazılım olan Task Coach programı iş için olsun evde takip amaçlı ve öğrencilerin bile kullanmak isteyeceği bir yazılımdır. Görevler ve notlar aklınızda kalmasın Task Coach ile takip etmek daha kolay ve anlayışlıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir