Ucuz Yılbaşı Süslemeleri

Yılbaşı arifesi ve yılbaşı haftası boyunca yılbaşı hediyelerine, yılbaşı tatiline, yılbaşı eğlencelerine ve yılbaşı süslemelerine tonlarca para harcıyoruz. Aslında yılbaşı süslerinizi ucuza getirerek, tatil bütçenizi arttırabilirsiniz. İster inanın ister inanmayın, aşırı harcama yapmadan yüksek kaliteli yılbaşı süsleri satın alarak evinizin yeni yıl dekorasyonunu yapmak mümkün.

Yılbaşına çok yakın bir zamanda süslemeleri satın alın. Yılbaşına yaklaştığımız haftada %10 ila %25 arasında değişen indirimler görmeye başlayacaksınız. Özellikle son birkaç gün içinde %50’ye varan indirimlerle yılbaşı süslerini almanız mümkündür.

Aslında yılbaşı süslerini genel olarak yıl içerisinde almak daha mantıklı olacaktır. Yılbaşından sonraki hafta alacağınız süslemeleri bir sonraki yıl kullanabilirsiniz. Üstelik çok daha ucuza gelir. Eski süslerinizden kurtulup yeni süslerinizi alın. Böylece yerden de tasarruf edersiniz.

Yılbaşı süslemeleri için mahallenizdeki ucuz çarşı tarzı satış yapan mağazaları tercih edin. Genel olarak fiyatları 1 TL ila 5 TL arasında değişen yılbaşı süsleri göreceksiniz. Çelenk, ağaç gibi temel parçalar özellikle bu tarz mağazalarda çok daha ucuza satılıyor.

Kendi süslerinizi kendiniz yapabilirsiniz! Hem eğlenceli bir hobi edinmiş olursunuz, hem de yılbaşı süslerine tonlarca para harcamaktan kurtulabilirsiniz. Kağıt süslemeler, patlamış mısırları ipe geçirerek hazırlayacağınız yılbaşı süsleri, tığ işi küçük süsler hem eve doğal bir hava katar, hem de alışılageldik yılbaşı süslerini geride bırakmanıza yardımcı olur.

One thought on “Ucuz Yılbaşı Süslemeleri

  • 22 Şubat 2013 tarihinde, saat 21:07
    Permalink

    Her yılbaşı çocuklarla birlikte evi süslemek büyük zevk doğrusu.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir