Umplayer For Mac Program Özellikleri

Umplayer For Mac Programının yazılı özellikleri ve kullanımı şöyledir. Mac için UMPlayer MOV mevcut en multimedya formatlarını destekleyen, ve özellikle 270 ses ve video codec entegre, AVI, FLV XviD, H.263, MP4, AAC, AC3, OGG, MP3, WAV, WMV, XviD ve daha fazlası uygulamayı içerir. Mac için UMPlayer 35 kadar farklı dil seçeneği olan entegre ses kaydedici, müzik çalar özelliği, YouTube video arama motoru, altyazılar ve SHOUTcast yanı sıra destek arayüz özelleştirme yetenekleri mevcuttur.

Umplayer For Mac Program Özellikleri
Umplayer For Mac Program Özellikleri

YouTube videolarını göz atın ve SHOUTcast oynatmak için; UMPlayer ana penceresinden kolayca YouTube ve SHOUTcast radyoda, arama klipleri, video check out, DVD, multimedya dosyalarını yüklemek ses düzeyini ayarlayabilirsiniz. Arama sonuçlarından video izlemek veya radyo dinleyebilirsiniz hangi yeni bir pencerede, görüntüleyebilirsiniz

Menü eklemek için ise, şarkı, video, görüntü ayarı, ekran yakalama değiştirmek için, istenilen zaman video sarma ve video hızında artış ve azalış gibi birçok özelliklere erişim sağlar ses filtreleme, yük altyazı, bir filmin parçaları taramak ve Mac için UMPlayer görünümünü değiştirmek. Video menü döndürmenizi sağlar, uzaklaştırmak, yakınlaştırmak, görüntü çevirme oranlarını değiştirebilir ve Ekolayzer açın. Ekolayzer sayesinde, video ve ses EQ ayarlamaları ile kontrast, parlaklık, senkron ses ve altyazı ayarlayabilirsiniz.

Propertise Dosya erişerek, video çözünürlüğü, dosya boyutu, kare hızı ve daha fazlası gibi seçilen dosyaları hakkında ayrıntılı bilgi görüntüleyebilirsiniz. Özetle, Mac için UMPlayer video, şarkı, film ve hatta sevdiğiniz radyo istasyonlarını dinlemek yardımcı olmak için iyi bir araçtır. Tamamen ücretsiz, kullanımı kolay, birden fazla formatlarını destekler ve Mac için UMPlayer olan en büyük avantajları özelleştirmek için yeteneği vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir